Raspored izlaganja timova i vremenik natjecanja Poslovni izazov 2017.


Mjesto održavanja: Obrazovna grupa Zrinski, Selska cesta 119, Zagreb

  • 09:00 - Dolazak natjecatelja i registracija (u prizemlju Privatne gimnazije i ekonomske škole Katarina Zrinski)
  • 09:30 - Pozdravna riječ dekana i žirija - Predstavljanje organizatora i timova (sportska dvorana)
  • 10:00 - Početak natjecateljskog dijela – Predstavljanje učeničkih radova (dio 1.)

1. SIM Zaprešić, Srednja škola ban Josip Jelačić Zaprešić
2. PAAM, Škola za modu i dizajn Zagreb
3. Bačvari, Ekonomska i turistička škola Daruvar
4. Čokus-okus, Prehrambeno-tehnološka škola Zagreb
5. Trio Gosk, Gospodarska škola Varaždin
6. Mirno, Srednja škola Dugo Selo
7. PSC, Ekonomska i upravna škola Osijek
8. Medena, Prirodoslovna škola Karlovac
9. CroTie, Srednja škola Ivan Švear Ivanić Grad
10. AA Tim, Gimnazija Bernardina Frankopana Ogulin

  • 12:00 - Zakuska i pauza uz hranu i osvježavajuće napitke (Predavaonice 2 i 3 u prizemlju)
  • 12:45 - Predstavljanje učeničkih radova (dio 2.)

11. Acquavita, Srednja škola Dugo Selo
12. IV-KA, Prehrambeno-tehnološka škola Zagreb
13. Argilla, Gospodarska škola Varaždin
14. AKB, Srednja škola ban Josip Jelačić Zaprešić
15. DoLuMa, Škola za modu i dizajn Zagreb
16. Opatijski biseri, Hotelijersko-turistička škola Opatija
17. Vremenski putnici, Srednja škola Vrbovec

  • 13:45 - Vijećanje žirija
  • 14:00 - Proglašenje pobjednika i dodjela nagrada

 

VAŽNO! Molimo sve timove da se drže vremena predviđenog za prezentiranje koje ne smije iznositi više od 10min. po timu (prezentaciji).

 

Vremenik natjecanja možete preuzeti u PDF formatu, uz ovaj članak (s desne strane).

 

Stojimo Vam na raspolaganju za sve dodatne informacije putem kontakata: 099/3695 588, 01/3010 618 ili putem e-pošte: marko.antolovic@zrinski.org.

 
Info
Ažurirano: 21. ožujka 2017. 12:37
  Galerija
Dnevni red


  Kalendar
 |  10  |  2017
pon uto sri čet pet sub ned
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31